Our saluki

Ghunya Raija al Firdous

Ghunya Raija al Firdous Saluki

Gharib Sadaf al Firdous

Gharib Sadaf al Firdous Saluki

Results

CHAMPION POLSKI

2012

1. Częstochowa Europejska Wystawa Chartów 08.09.12 klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II, sędzia Marie-Christine Delabelle (B)

2013

1. Zielona Góra Wystawa Międzynarodowa 03.03.13 sędzia Alenka Pokorn (SI) klasa otwarta, cena doskonała, CWC, CACIB, Zwycięzca (Winner), Zwycięzca Rasy (Best of Breed)

2. Antoninek-Poznań 25.05.13 Wystawa Psów Myśliwskich klasa otwarta, sędzia Andrzej Brabletz, ocena doskonała, CWC, Zwycięzca (Winner)

3. Leszno Wystawa Międzynarodowa Prestige 01-02.06.13 klasa otwarta, ocena doskonała, CWC, sędzia Frank Kane

4. Częstochowa Klubowa Wystawa Chartów 08.09.13 klasa otwarta, sędzia Maciej Lipiec, ocena doskonała. CWC, Zwycięzca Klubu

5. Wrocław Międzynarodowa Wystawa Psów 28.09.13 sędzia Vlastislav Voytek, klasa otwarta, ocena doskonała. CWC, CACIB, Zwycięzca (Winner)

6. Poznań Międzynarodowa Wystawa Psów 26.10.13 sędzia Ewa Stolarska klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II, klasa otwarta

7. Poznań Międzynarodowa Wystawa Psów 27.10.13 sędzia Kazimierz Rychlik, ocena doskonała, lokata II, klasa otwarta

      Numer III w rankingu Klubu Charta za 2013 rok

2014

1. Mlada Boleslav Republika Czeska 31.08.14 sędzia Bożena Ovesna (CZ) klasa championów, CWC/CAC, Res. CACIB

2015

1. Głogów Zimowa Krajowa Wystawa 25.01.15 klasa championw sędzia Rainer Jacobs (D), ocena doskonała, lokata I CWC, Najlepsza Dorosła Suka (Best Bitch), Zwycięzca Rasy (Best of Breed)

2. Bydgoszcz  Krajowa Walentynkowa Wystawa 15.02.15 sędzia Nina Aleksandrova (UA), klasa championów, ocena doskonała lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka (Best Bitch), Zwycięzca Rasy (Best of Breed)

3. Leszno 01.03.15 Wystawa Championów ocena doskonała, lokata I, CWC, BOB

4. Zielona Góra 08.03.15 Wystawa Międzynarodowa sedzia Andrzej Brabletz, klasa championów, ocena doskonała, lokata II

5. Leszno Wystawa Międzynarodowa Prestige 30-31.05.15 klasa championów, sędzia Elżbieta Augustyniak, ocena doskonała, lokata II

6. Świebodzice 04-05.12.15 Wystawa Krajowa klasa championów, sędzia Grzegorz Weron, ocena doskonała, lokata I, CWC

2016

1. Leszno 28.02.16 Wystawa Championów, ocena doskonała, CWC, BOB, lokata I

2. Wrocław Wystawa Psów Myśliwskich 16.04.16 sędzia Anna Rożniatowska, klasa championów, ocena doskonała,

3. Leszno Międzynarodowa Wystawa Psów Prestige 28-29.o5.16 sędzia Grzegrz Weron, klasa champinów, ocena doskonała, lokata II Res. CACIB

4. Timis Rumunia 07.05.16 Wystawa Międzynarodowa, sędzia Erodotos Neofytou (CY), klasa championów, ocena doskonała, R.CAC

5. Timis Rumunia 08.05.16 Wystawa Międzynarodowa sędzia Nikola Smolic (HR), klasa championów, ocena doskonała, CAC L, Res.CACIB

2018

1. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Coursing Swornegacie 25.08.18 miejsce II na 7 suk i res.CACIL punktów 517

Results

CHAMPION POLSKI

2013

1. Zielona Góra Międzynarodowa Wystawa 03.03.13 sedzia Alenka Pokorn (SI), klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży

2. Inowrocław 21.04.13 Wystawa Krajowa klasa pośrednia sędzia Hanna Woźna-Gil, ocena doskonała, CWC, Zwycięzca (Winer), Zwycięzca Rasy (Best of Breed)

3. Antoninek 25.05.13 Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich klasa pośrednia, sędzia Andrzej Brabletz, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca (Winner), Zwycięzca Rasy (Best of Breed)

4. Leszno 01-02.06.13 Wystawa Międzynarodowa Prestige klasa pośrednia, sędzia Frank Kane, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Najlepszy Pies w Rasie

5. Częstochowa Wystawa Klubowa Chartów klasa otwarta, 08.09.13 sędzia Maciej Lipiec, ocena doskonała, lokata I, CWC

6. Wrocław Międzynarodowa Wystawa Psów 28.09.13 klasa otwarta, sędzia Vlastislav Voytek, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Zwycięzca (Winer), Zwycięzca Rasy (Best f Breed)

7. Poznań Wystawa Międzynarodowa 26.10.13 sędzia Ewa Stolarska, klasa otwarta, oceana doskonała, lokata I, CWC, Res.CACIB

8. Poznań Wystawa Międzynarodowa 27.10.13 klasa otwarta, sędzia Kazimierz Rychlik, ocena doskonała, lokata I, CWC, Res.CACIB

      Numer I rankingu Klubu Charta za 2013 rok

2014

1. Mlada Boleslav Republika Czeska 31.08.14 sędzia Bożena Ovesna (CZ), Klasa championów, CWC, lokata I

2015

1. Głogów Zimowa Krajowa Wystawa Psów 25.01.15 klasa championów, sędzia Rainer Jacobs (D), ocena dskonała, lokata I, CWC, Najlepszy Dorsły Pies (Best Dog), Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best of Opposite Sex)

2. Bydgoszcz Krajowa Wystawa Walentynkowa 15.02.15 sędzia Nina Aleksandrova (UA), ocena doskonała, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies (Best Dog), Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best of Oppsite Sex)

3.Leszno 01.03.15 Wystawa Championów, ocena doskonała, lokata I, CWC.

4. Zielona Góra 08.03.15 Wystawa Międzynarodowa, klasa championów, sędzia Andrzej Brabletz, ocena dosonała, lokata I CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie (Best Dog), CACIB

5. Leszno 30-31.05.15 Międzynarodowa Wystawa Prestige klasa championów, sędzia Elżbieta Augustyniak, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Najlepszy Dorosły Pies (Best Dog), Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best of Opposite Sex)

6. Świebodzice 04-05.12.15 Krajowa Wystawa, klasa championów, sędzia Grzegorz Weron, ocena doskonała, lokata I, CWC

2016

1. Leszno 28.02.16 Wystawa Championów, ocena doskonała, lokata I, CWC

2. Bydgoszcz Krajowa Walentynkowa Wystawa 14.02.16 sedzia Dusan Paunovic (SRB), klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC

3. Wrocław Wystawa Psów Myśliwskich 16.04.16 sędzia Anna Rożniatowska, klasa championw, ocena dskonała, lokata I, CWC

4. Leszno 28-29.05.16  Wystwa Międzynarodowa Prestige sędzia Grzegorz Weron, klasa championw, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS- Best of Opposite Sex)

5. Tinis Romania 07.05.16 Wystawa Międzynarodowa sędzia Erodotos Neofytou (CY), klasa championw, ocena doskonała, CAC, Res. CACIB

6. Tinis Romania 08.05.16 Międzynarodowa Wystawa Psów sędzia Nikola Smolic (HR),klasa champinów, ocena doskonała, R.CWC

2018

1. Lubin Wystawa Międzynarodowa 20.01.18 sędzia Leszek Salamon, klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Res. CACIB

2. Zielona Góra 04.03.18 Wystawa Międzynarodowa sędzia Alenka Pokorn (SI), klasa championów, ocena doskonała, lokata II, Res.CACIB

3. Opole wystawa Międzynarodowa 29.04.18 sędzia Tamas Jakkel (HU), klasa championów, ocena doskonała, lokata II

4. Leszno Międzynarodowa Wystawa Prestige 03.06.18 sędzia Andrzej Kaźmierski, klasa championów, ocena doskonała, lokata I CWC, CACIB, Najlepszy Dorosły Pies ( Best Dog), Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best of Opposite Sex)

5. Wrocław Międzynarodowa Wystawa Psów 29.09.18 sędzia Dorota Witkowska, klasa championów, ocena doskonała, lokata II, Res,CACIB

Pedigree

GHUNYA-RAIJA AL FIRDOUS BAIJAN-LATIF FIRDOUS ARAB BAHARI'S SHAAHIN TAALI' ALCALIPHS MADAAN
ARAB BAHARI'S LALA LATIFAH
USAYMA-GHADA AL FIRDOUS RAQUIM-CHALID AL FIRDOUS
KHALILS GALIYA SKK.S20580/97
BADRA KISMETH AL FIRDOUS BRAHMANI SAWAHIN RAHIMA'S BEHROUZ EL HOR
ZIBA TALITHA
SULEIKA-ELISHABA SHAFAQ LIZMIR LA ZAHIR
YANAM TAL AMAL SHSB.550204

Pedigree

GHARIB-SADAF AL FIRDOUS BAHRAMI KHAJA AL FIRDOUS BRAHMANI SAWAHIN RAHIMA'S BEHROUZ EL HOR
ZIBA TALITHA
SULEIKA-ELISHABA AL FIRDOUS SHAFAQ LIZMIR LA ZAHIR
YANAM TAL AMAL SHSB. 550204
VAJRA-HABIIBA AL FIRDOUS RAQUIM-CHALID AL FIRDOUS YOSHUA TAL AMAL
TA'IZZ TAL AMAL SHSB. 524027
KHALILS GALIYA SKK. 520580/97 KHALILS DURANI DAQIQ
KHALILS CHANGRILA

Ra Al Dżeseret

Ra Al Dżeseret Saluki

Rahim Al Dżeseret

Rahim Al Dżeseret Saluki

Results

2018

1. Lubin Wystawa Miedzynarodowa sędzia Leszek Salamon 20.01.18 ocena dosknała, lokata V, klasa młodzieży

2. Bydgoszcz Wystawa Międzynarodowa 04.02.18 sędzia Carmen Navarro Guisado (ES), ocena bardzo dobra, lokata III, klasa młodzieży

3. Zielona Góra 04.03.18 Wystawa Międzynarodowa sędzia Alenka Pokorn (SI), ocena bardzo dobra, lokata IV, klasa młodzieży

4. Świebodzice 24.04.18 Wystawa Krajowa sędzia Grzegorz Weron, ocena bardzo dobra, lokata I, klasa młodzieży

5. Opole Wystawa Międzynarodowa 29.04.18 sędzia Tamas Jakkel (HU), ocena bardzo dobra, lokata II, klasa młodzieży

6. Leszno Wystawa Międzynarodowa 03.06.18 sędzia Andrzej Kaźmierski, ocena doskonała, lokata II, klasa młodzieży

7. Jelenia Góra Wystawa Krajowa 24.06.18 sędzia Iuza Beradze (CZ) ocena doskonała, lokata III, klasa pośrednia

8. Gorzów Wielkopolski Wystawa Międzynarodowa 14-15.07.18 sędzia Friedrich Peter (DE), ocena doskonała, lokata II, klasa pośrednia

9. Wrocław Wystawa Międzynarodowa 29.09.18 sędzia Dorota Witkowska, cena dosknała, CWC, lokata I, klasa pośrednia

10. Jelenia Góra 07.10.18 Wystawa Krajowa sędzia Tomasz Wolańczyk, klasa pośrednia, ocena doskanała miejsce I

Coursingi 2018

1. Rybnica Coursing Krajowy 08.07.18 III miejsce na 8 psów, punktów 324

2. Swornegacie Mistrzostwa Polski 25.08.18 miejsce VI na 9 psów, punktów 519

Results

2018

1.Lubin Wystawa Międzynardowa sędzia Leszek Salamon 20.01.2018 ocena doskonała, lokata IV, klasa młodzieży

2. Bydgoszcz Wystawa Międzynarodowa 04.02.18 sędzia Carmen Navarro Guisado (ES), ocena bardzo dobra, lokata II, klasa młodzieży

3. Zielona Góra 04.03.18 Wystawa Międzynarodowa sędzia Alenka Pokorn (SI), ocena doskonała, lokata II, klasa młdzieży

4. Świebodzice Wystawa Krajowa 24.03.18 sędzia Grzegorz Weron, ocena doskonała, CWC, lokata I, klasa otwarta

5. Opole 29.04.18 Wystawa Międzynarodowa sędzia Tamas Jakkel (HU), ocena bardzo dobra, lokata II, klasa otwarta

6. Leszno 03.06.18 Wystawa Międzynardowa sędzia Andrzej Kaźmierski, ocena doskonała, CWC, lokata I, klasa otwarta

7. Uzarzewo 09.06.18 Wystawa Krajowa Psów Myśliwskich sędzia Maciej Lipiec, ocena doskonała, lokata I, CWC, klasa otwarta

8. Jelenia Góra 24.06.18 Wystawa Krajowa sędzia Iuza Beradze (CZ), ocena doskonała, CWC, lokata I, klasa otwarta

9. Wrocław 29.09.18 Wystawa Międzynarodwa sędzia Dorota Witkowska ocena, doskonała, lokata III, klasa otwarta

10. Jelenia Góra Karkonoska Wystawa Psów Rasowych (Wystawa Krajowa) 07.10.18 sędzia Tomasz Wolańczyk, klasa otwarta, ocena doskonała, miejsce II

Coursingi 2018

1. Rybnica Coursing Krajowy 08.07.18 miejsce II na 8 psów, res. CCWC, punktów 325

2. Swornegacie Mistrzostwa Polski 25.08.18 miejsce III na 9 psów, punktów 525

Pedigree

RA AL DŻESERET GHUNYA-RAIJA AL FIRDOUS BAIJAN-LATIF FIRDOUS ARAB BAHARI'S SHAAHIN TAALI'
USAYMA-GHADA AL FIRDOUS
BADRA KISMETH AL FIRDOUS BRAHMANI SAWAHIN
SULEIKA-ELISHABA
DIOSKURY RAM RAMMAH KHAIREDDIN WATAN IMRAN AD'ASTRA IBN RAMMAH
YASHARS ANIIARA EL KHAIREDDIN
DIOSKURY NET NAREEN KHALILS DAHABI DAHAQIN
TÂDJ MAHÂL BALI GYALAM

Pedigree

RAHIM AL DŻESERET GHUNYA-RAIJA AL FIRDOUS BAIJAN-LATIF FIRDOUS ARAB BAHARI'S SHAAHIN TAALI'
USAYMA-GHADA AL FIRDOUS
BADRA KISMETH AL FIRDOUS BRAHMANI SAWAHIN
SULEIKA-ELISHABA
DIOSKURY RAM RAMMAH KHAIREDDIN WATAN IMRAN AD'ASTRA IBN RAMMAH
YASHARS ANIIARA EL KHAIREDDIN
DIOSKURY NET NAREEN KHALILS DAHABI DAHAQIN
TÂDJ MAHÂL BALI GYALAM

Razzag Al Dżeseret

Ra Al Dżeseret Saluki

 

Results

2018

1. Lubin Wystawa Międzynarodowa 20.01.18 sędzia Leszek Salamon, ocena doskonała, lokata II klasa młodzieży

2. Bydgoszcz Wystawa Międzynarodowa 04.02.18 sędzia Carmen Navarro Guisado (ES), ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młdzieży, klasa młodzieży

3. Zielona Góra Wystawa Międzynarodowa 04.03.18 sędzia Alenka Pkorn (SI), ocena doskonała, lokata I, Najlepszy Junior, Zwycięzca Młdzieży, klasa młodzieży

4. Świebodzice Wystawa Krajowa 24.03.18 sędzia Grzegorz Weron, ocena doskonała, lokata I, CWC,  Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best f Opposite Sex) i Najlepszy Dorosły Pies (Best Dog), klasa pośrednia

5. Opole Wystawa Międzynarodowa 29.04.18 sędzia Tamas Jakkel (HU), ocena doskonała, lokata III, klasa pośrednia

6.Leszno Wystawa Międzynarodowa 03.06.18 sędzia Andrzej Kaźmierski, ocena doskonała, CWC, lokata I, klasa pośrednia

7. Uzarzewo Wystawa Krajowa Psów Mysliwskich 09.06.18 sędzia Maciej Lipiec, ocena doskonała, lokata II klasa pośrednia

8. Gorzów Wielkopolski Wystawa Międzynarodowa 14-15.07.18 sędzia Friedrich Peter (DE), ocena doskonała, lokata II klasa otwarta

9. Wrocław Wystawa Międzynarodowa 29.09.18 sędzia Dorota Witkowska, ocena doskonała, lokata II, klasa otwarta

10. Jelenia Góra Karkonoska Wystawa Pów Rasowych (Wystawa Krajowa) sędzia Tomasz Wolańczyk klasa twarta, ocena dosknała, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies (Best Dog), Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best of Opposite Sex)

Coursingi 2018

1. Rybnica Coursing Krajowy 08.07.18 miejsce IV na 8 psów, punktów 318

2. Swornegacie Mistrzostwa Polski 25.08.18 miejsce VIII na 9 psów, punktów 500 (punkty odjęte za falstart)

 

Pedigree

RAZZAG AL DŻESERET GHUNYA-RAIJA AL FIRDOUS BAIJAN-LATIF FIRDOUS ARAB BAHARI'S SHAAHIN TAALI'
USAYMA-GHADA AL FIRDOUS
BADRA KISMETH AL FIRDOUS BRAHMANI SAWAHIN
SULEIKA-ELISHABA
DIOSKURY RAM RAMMAH KHAIREDDIN WATAN IMRAN AD'ASTRA IBN RAMMAH
YASHARS ANIIARA EL KHAIREDDIN
DIOSKURY NET NAREEN KHALILS DAHABI DAHAQIN
TÂDJ MAHÂL BALI GYALAM