Trening 06 listopada 2016

Jak informowałem, organizujemy trening na terenie gospodarstwa agroturystycznego Państwa Wojciechowskich w Radzewicach na ulicy Długiej 34. Na miejscu istnieje możliwość zanocowania w cenie 40 PLN od osoby z psem, pokoje są dwu lub trzyosobowe z łazienką, można dokonywać rezerwacji pod numerem telefonu 501 362 041. Na treningu poza biegami chartów będzie placek, herbata i kawa. Zaczynamy od godziny 8 zakończenie zabawy koło godziny 12 30. Stan zgłoszonych psów do godziny 22 30 dziś czyli  27 października  to 23 charty. To będzie dziesiąty nasz wspólny trening.

Info z ostatniej chwili; mamy do dyspozycji dwie łąki, łąkę Państwa Wojciechowskich i ich sąsiada, który bardzo by chciał, żeby charty biegały też u niego. Możemy w razie niepogody schować się w sali jadalnej agroturystyki albo pod wiatą na łące, pod wiatą na łące będziemy mieli do dyspozycji stoły i gorącą wodę w termosach, musimy zabrać ze sobą tylko kawę lub herbatę plus cukier z jakąś ewentualną cytryną lub śmietanką, w sali jest czajnik i możemy zaparzyć herbatę. Na wszelki wypadek zalecam zabranie swoich kubków i łyżeczek. Wiejski placek czekać będzie, nie wiem jeszcze czy pod wiatką czy w sali. Na salę i placek plus stoły będziemy się musieli zrzucić, jeśli frekwencja dopisze wystarczy po 5 PLN od dorosłej osoby. Będę miał listę i oddzielną skarbonkę na ten cel. Sala i inne koszty to 100 PLN no i musimy zapłacić za placek i inne słodycze jakie będą, przy 30-40 osobach te pięć złotych powinno starczyć.

Samochody parkujemy na parkingu koło sali jadalnej w głębi gospodarstwa, żeby tam dojechać trzeba przejechać przez podwórze z maszynami rolniczymi.