Trening 20 listopada Radzewice

Dwudziestego listopada odbędzie się ostatni w tym roku trening. Zapraszam do Radzewic do gospodarstwa Państwa Wojciechowskich. Mapka dojazdowa jest ta sama co dotycząca treningu z dnia 06 11. Tor rozstawiamy od godziny 8 00. Startujemy o godzinie 9, proszę więc o punktualne przybycie, przerwa koło godziny 11 na kawę i placek. Możecie ustalić między sobą kolejność startów, ale wtedy proszę przesłać mi listę i nie spóżniać się, bo inaczej robi się straszne zamieszanie i niepotrzebne nerwy. Koniec koło godziny 13.

Bardzo proszę o potwierdzenie telefoniczne lub esemesowe przybycia i ilości psów. Na treningu będziemy mieli placek i gorącą wodę, kawę i herbatę zabieramy ze sobą, no i kubki też.

Są dwa istotne zarządzenie organizacyjne; na treningu NIE PUSZCZAMY PSÓW LUZEM, jesteśmy gośćmi na cudzym terenie i należy to uszanować. Drugie to  BEZWZGLĘDNY ZAKAZ WCHODZENIA Z PSAMI DO SALI BIESIADNEJ, psy zostają w samochodach. Bardzo proszę o dostosowanie się do tych dwu prostych zasad obowiązujących na terenie gospodarstwa. Życzę miłej zabawy i zapraszam.

Poniżej zdjęcia z poprzedniego treningu w Radzewicach. Na tym treningu odwiedził nas Pan Mikołaj Dmowski-Pietraszak. Było wiele chartów wraz z ich miłymi właścicielami.

Radzewice coursing małe saluki Karoliny