Coursing

Trening z 15 09 2019

W dniu 15 09 2019 mieliśmy mały trening dla naszych piesków na łęgach w Radzewicach nad samą Wartą. Na ostatnim ogłoszonym publicznie treningu (lipiec) było bardzo mało psów, do tego nie mogłem do ostatniej chwili uzyskać informacji ile będzie na nim psów i czy wogóle ktokolwiek przyjedzie. . Jeśli mam robić trening otwarty muszę mieć przynajmniej kilkanaście psów, które pobiegną dwa biegi. Rozumiem, że sezon wakacyjny nie sprzyjał zainteresowaniu biegami dla chatrów. w związku z tym uznałem,  że muszę nieco zmienić formułę.

Jeśli jest ktoś chętny na puszczanie psa i pomocy w zorganizowaniu zabawy dla naszych podopiecznych zapraszam. W sprawie biegania proszę o bezpośredni kontakt ze mną.  Macie telefony więc proszę dwońcie pod numer 602 805 672. Udzielę info czy coś planuję i kiedy.

Podziękowania za pomoc w organizacji dla Romualda i Marka oraz Państwa Wojciechowskich z Radzewic za udostępnienie łąki.

coursing 24 marca

Coursing się odbył przy fajnej pogodzie. Były obecne psy w liczbie 31 licznie dopisały saluki, których był 9 sztuk, borzje w liczbie 3, galgo 1, whippety 15 plus basenji 3. Mieliśmy quada do naciągania zająca i bardzo miłą atmosferę. Bardzo dziękuję za obecność i pomoc w organizowaniu całej zabawy zwłaszcza Romualdowi Gręplewskiemu (maszyna), Tomkowi Bąkowi (quad), Marcie Pawule (lista i kolejność startów), Agnieszce Luty-Wysickiej (starty psów) . Dziękuję i do następnego razu.

treningi w roku 2018

Dotychczas odbyły się dwa otwarte treningi w Radzewicach (info w newsach). Następny planowany jesty na połowę sierpnia, kiedy temperatury nieco się obniżą. Jeśli ktoś jest zainteresowany puszczeniem charta na prywatnym "małym" treningu proszę o telefon, dla moich psów robię treningi w tygodniu wieczorami więc zainteresowanych proszę o telefon na numer 602 805 672 pozdrawiam Piotr Wojnowski

Informacja o treningach

Wszystkie osoby zainteresowane treningami proszę o kontakt telefoniczny ze mna pod numerem 602 805 672. Ostatnio nie mogłem zebrać pełnej grupy na trening. Moje psy biegają regularnie, więc jeśli jest ktoś chętny na popołudniowy wybieg dla charta proszę o kontakt.

Myślę, że po zakończeniu sezonu imprez wyścigowych dopisze frekwencja, a wtedy zorganizuję trening.

Trening 03 09

W niedzielę na łace u Pani Marii w Radzewicach od 9 zaczynamy nasz trening. Miejsce jest to samo co ostatnio, więc dojazd raczej dla większości znany, ale dodaję poniżej mapkę. Zejście znajduje się zaraz przy parkingu i budynku gościnnym.

zdjęcia z 18 czerwca

Dziś w info same saluki, ale był to trening rodzinny, przyjechały szczenięta, które ma od nas  Kasia czyli Radża i Reza plu nasze trzy i oczywiście Ghunia i Gharib. Były też szczenięta saluk od Karoliny, które ma Agnieszka, były charty afgańskie, whippety i stefanek z Klarą. Następny trening też planujemy w Radzewicach w niedzielę drugiego lipca od rana zapraszamy.

Trening w Radzewicach 19 marca 2017 roku

Na wstępie pragnę przekazać wszystkim informacje o naszym spotkaniu w Rogalinie i ustaleniach organizacyjnych dotyczących treningów.

Ustaliliśmy, że listami startowymi będą się rotacyjnie zajmowały; Kasia Michalak, Lucyna Meller i Dagmara Nikowska

Gospodarzem toru i osobą pilnującą porządku w sali u Pani Marii będą też rotacyjnie Przemek Pawuła, Darek Sobczyński i Kamil Tatara

Maszynę obsługiwać będą na zmiany Romuald Gremplewski, Ania Wrona i Tomasz Bąk

Osobami startowymi też rotacyjnie będą Jola Staniak, Anita Wymysłowska i Zosia Sobczyńska

Każdy uczestnik dostanie numerek startowy i będzie pilnował swojej kolejki, jeśli ktoś będzie chciał się z kimś zamienić kolejnością musi się zamienić numerkiem.

 

Trenig odbędzie się w Gospodarstwie Agroturystycznym Pani Marii Wojciechowskiej w Radzewicach 19 marca w niedzielę od godziny 9 do 13 maksymalnie 14. Zgłoszenia proszę kierować do Marty Pawuły na Facebooku. Możemy przyjąć ograniczoną ilość psów, więc proszę o konkretne decyzje. Po wyczerpaniu limitu listę niestety zamykamy. Mapka dojazdowa zamieszczona poniżej.                                                                                                                                                                                                                                                             

Strony