Nasze saluki

Ghunya Raija al Firdous

urodzona 19.05.2011 Le Poujol Sur Orb Francja

Ghunya Raija al Firdous Saluki

Gharib Sadaf al Firdous

urodzony 24.12.2011 Le Poujol Sur Orb Francja

Gharib Sadaf al Firdous Saluki

Pedigree

GHUNYA-RAIJA AL FIRDOUS BAIJAN-LATIF FIRDOUS ARAB BAHARI'S SHAAHIN TAALI' ALCALIPHS MADAAN
ARAB BAHARI'S LALA LATIFAH
USAYMA-GHADA AL FIRDOUS RAQUIM-CHALID AL FIRDOUS
KHALILS GALIYA SKK.S20580/97
BADRA KISMETH AL FIRDOUS BRAHMANI SAWAHIN RAHIMA'S BEHROUZ EL HOR
ZIBA TALITHA
SULEIKA-ELISHABA SHAFAQ LIZMIR LA ZAHIR
YANAM TAL AMAL SHSB.550204

Pedigree

GHARIB-SADAF AL FIRDOUS BAHRAMI KHAJA AL FIRDOUS BRAHMANI SAWAHIN RAHIMA'S BEHROUZ EL HOR
ZIBA TALITHA
SULEIKA-ELISHABA AL FIRDOUS SHAFAQ LIZMIR LA ZAHIR
YANAM TAL AMAL SHSB. 550204
VAJRA-HABIIBA AL FIRDOUS RAQUIM-CHALID AL FIRDOUS YOSHUA TAL AMAL
TA'IZZ TAL AMAL SHSB. 524027
KHALILS GALIYA SKK. 520580/97 KHALILS DURANI DAQIQ
KHALILS CHANGRILA

Osiągnięcia

CHAMPION POLSKI

2012

1. Częstochowa Europejska Wystawa Chartów 08.09.12 klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II, sędzia Marie-Christine Delabelle (B)

2013

1. Zielona Góra Wystawa Międzynarodowa 03.03.13 sędzia Alenka Pokorn (SI) klasa otwarta, cena doskonała, CWC, CACIB, Zwycięzca (Winner), Zwycięzca Rasy (Best of Breed)

2. Antoninek-Poznań 25.05.13 Wystawa Psów Myśliwskich klasa otwarta, sędzia Andrzej Brabletz, ocena doskonała, CWC, Zwycięzca (Winner)

3. Leszno Wystawa Międzynarodowa Prestige 01-02.06.13 klasa otwarta, ocena doskonała, CWC, sędzia Frank Kane

4. Częstochowa Klubowa Wystawa Chartów 08.09.13 klasa otwarta, sędzia Maciej Lipiec, ocena doskonała. CWC, Zwycięzca Klubu

5. Wrocław Międzynarodowa Wystawa Psów 28.09.13 sędzia Vlastislav Voytek, klasa otwarta, ocena doskonała. CWC, CACIB, Zwycięzca (Winner)

6. Poznań Międzynarodowa Wystawa Psów 26.10.13 sędzia Ewa Stolarska klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II, klasa otwarta

7. Poznań Międzynarodowa Wystawa Psów 27.10.13 sędzia Kazimierz Rychlik, ocena doskonała, lokata II, klasa otwarta

Numer III w rankingu Klubu Charta za 2013 rok

2014

1. Mlada Boleslav Republika Czeska 31.08.14 sędzia Bożena Ovesna (CZ) klasa championów, CWC/CAC, Res. CACIB

2015

1. Głogów Zimowa Krajowa Wystawa 25.01.15 klasa championw sędzia Rainer Jacobs (D), ocena doskonała, lokata I CWC, Najlepsza Dorosła Suka (Best Bitch), Zwycięzca Rasy (Best of Breed)

2. Bydgoszcz  Krajowa Walentynkowa Wystawa 15.02.15 sędzia Nina Aleksandrova (UA), klasa championów, ocena doskonała lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka (Best Bitch), Zwycięzca Rasy (Best of Breed)

3. Leszno 01.03.15 Wystawa Championów ocena doskonała, lokata I, CWC, BOB

4. Zielona Góra 08.03.15 Wystawa Międzynarodowa sedzia Andrzej Brabletz, klasa championów, ocena doskonała, lokata II

5. Leszno Wystawa Międzynarodowa Prestige 30-31.05.15 klasa championów, sędzia Elżbieta Augustyniak, ocena doskonała, lokata II

6. Świebodzice 04-05.12.15 Wystawa Krajowa klasa championów, sędzia Grzegorz Weron, ocena doskonała, lokata I, CWC

2016

1. Leszno 28.02.16 Wystawa Championów, ocena doskonała, CWC, BOB, lokata I

2. Wrocław Wystawa Psów Myśliwskich 16.04.16 sędzia Anna Rożniatowska, klasa championów, ocena doskonała,

3. Leszno Międzynarodowa Wystawa Psów Prestige 28-29.o5.16 sędzia Grzegrz Weron, klasa champinów, ocena doskonała, lokata II Res. CACIB

4. Timis Rumunia 07.05.16 Wystawa Międzynarodowa, sędzia Erodotos Neofytou (CY), klasa championów, ocena doskonała, R.CAC

5. Timis Rumunia 08.05.16 Wystawa Międzynarodowa sędzia Nikola Smolic (HR), klasa championów, ocena doskonała, CAC L, Res.CACIB

2018

1. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Coursing Swornegacie 25.08.18 miejsce II na 7 suk i res.CACIL punktów 517

Osiągnięcia

CHAMPION POLSKI

2013

1. Zielona Góra Międzynarodowa Wystawa 03.03.13 sedzia Alenka Pokorn (SI), klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży

2. Inowrocław 21.04.13 Wystawa Krajowa klasa pośrednia sędzia Hanna Woźna-Gil, ocena doskonała, CWC, Zwycięzca (Winer), Zwycięzca Rasy (Best of Breed)

3. Antoninek 25.05.13 Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich klasa pośrednia, sędzia Andrzej Brabletz, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca (Winner), Zwycięzca Rasy (Best of Breed)

4. Leszno 01-02.06.13 Wystawa Międzynarodowa Prestige klasa pośrednia, sędzia Frank Kane, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Najlepszy Pies w Rasie

5. Częstochowa Wystawa Klubowa Chartów klasa otwarta, 08.09.13 sędzia Maciej Lipiec, ocena doskonała, lokata I, CWC

6. Wrocław Międzynarodowa Wystawa Psów 28.09.13 klasa otwarta, sędzia Vlastislav Voytek, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Zwycięzca (Winer), Zwycięzca Rasy (Best f Breed)

7. Poznań Wystawa Międzynarodowa 26.10.13 sędzia Ewa Stolarska, klasa otwarta, oceana doskonała, lokata I, CWC, Res.CACIB

8. Poznań Wystawa Międzynarodowa 27.10.13 klasa otwarta, sędzia Kazimierz Rychlik, ocena doskonała, lokata I, CWC, Res.CACIB

 Numer I rankingu Klubu Charta za 2013 rok

2014

1. Mlada Boleslav Republika Czeska 31.08.14 sędzia Bożena Ovesna (CZ), Klasa championów, CWC, lokata I

2015

1. Głogów Zimowa Krajowa Wystawa Psów 25.01.15 klasa championów, sędzia Rainer Jacobs (D), ocena dskonała, lokata I, CWC, Najlepszy Dorsły Pies (Best Dog), Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best of Opposite Sex)

2. Bydgoszcz Krajowa Wystawa Walentynkowa 15.02.15 sędzia Nina Aleksandrova (UA), ocena doskonała, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies (Best Dog), Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best of Oppsite Sex)

3.Leszno 01.03.15 Wystawa Championów, ocena doskonała, lokata I, CWC.

4. Zielona Góra 08.03.15 Wystawa Międzynarodowa, klasa championów, sędzia Andrzej Brabletz, ocena dosonała, lokata I CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie (Best Dog), CACIB

5. Leszno 30-31.05.15 Międzynarodowa Wystawa Prestige klasa championów, sędzia Elżbieta Augustyniak, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Najlepszy Dorosły Pies (Best Dog), Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best of Opposite Sex)

6. Świebodzice 04-05.12.15 Krajowa Wystawa, klasa championów, sędzia Grzegorz Weron, ocena doskonała, lokata I, CWC

2016

1. Leszno 28.02.16 Wystawa Championów, ocena doskonała, lokata I, CWC

2. Bydgoszcz Krajowa Walentynkowa Wystawa 14.02.16 sedzia Dusan Paunovic (SRB), klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC

3. Wrocław Wystawa Psów Myśliwskich 16.04.16 sędzia Anna Rożniatowska, klasa championw, ocena dskonała, lokata I, CWC

4. Leszno 28-29.05.16  Wystwa Międzynarodowa Prestige sędzia Grzegorz Weron, klasa championw, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS- Best of Opposite Sex)

5. Tinis Romania 07.05.16 Wystawa Międzynarodowa sędzia Erodotos Neofytou (CY), klasa championw, ocena doskonała, CAC, Res. CACIB

6. Tinis Romania 08.05.16 Międzynarodowa Wystawa Psów sędzia Nikola Smolic (HR),klasa champinów, ocena doskonała, R.CWC

2018

1. Lubin Wystawa Międzynarodowa 20.01.18 sędzia Leszek Salamon, klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Res. CACIB

2. Zielona Góra 04.03.18 Wystawa Międzynarodowa sędzia Alenka Pokorn (SI), klasa championów, ocena doskonała, lokata II, Res.CACIB

3. Opole wystawa Międzynarodowa 29.04.18 sędzia Tamas Jakkel (HU), klasa championów, ocena doskonała, lokata II

4. Leszno Międzynarodowa Wystawa Prestige 03.06.18 sędzia Andrzej Kaźmierski, klasa championów, ocena doskonała, lokata I CWC, CACIB, Najlepszy Dorosły Pies ( Best Dog), Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best of Opposite Sex)

5. Wrocław Międzynarodowa Wystawa Psów 29.09.18 sędzia Dorota Witkowska, klasa championów, ocena doskonała, lokata II, Res,CACIB

rok 2019

1. Międzynarodowa Wystawa Leszno Prestige sędzia Lodovica Salamon IT klasa championów ocena doskonała bez lokaty.

Ra Al Dżeseret

 urodzony 14.12.2016 Puszczykowo

Ra Al Dżeseret Saluki

Rahim Al Dżeseret

urodzony 14.12.2016 Puszczykowo

Rahim Al Dżeseret Saluki

Pedigree

RA AL DŻESERET GHUNYA-RAIJA AL FIRDOUS BAIJAN-LATIF FIRDOUS ARAB BAHARI'S SHAAHIN TAALI'
USAYMA-GHADA AL FIRDOUS
BADRA KISMETH AL FIRDOUS BRAHMANI SAWAHIN
SULEIKA-ELISHABA
DIOSKURY RAM RAMMAH KHAIREDDIN WATAN IMRAN AD'ASTRA IBN RAMMAH
YASHARS ANIIARA EL KHAIREDDIN
DIOSKURY NET NAREEN KHALILS DAHABI DAHAQIN
TÂDJ MAHÂL BALI GYALAM

Pedigree

RAHIM AL DŻESERET GHUNYA-RAIJA AL FIRDOUS BAIJAN-LATIF FIRDOUS ARAB BAHARI'S SHAAHIN TAALI'
USAYMA-GHADA AL FIRDOUS
BADRA KISMETH AL FIRDOUS BRAHMANI SAWAHIN
SULEIKA-ELISHABA
DIOSKURY RAM RAMMAH KHAIREDDIN WATAN IMRAN AD'ASTRA IBN RAMMAH
YASHARS ANIIARA EL KHAIREDDIN
DIOSKURY NET NAREEN KHALILS DAHABI DAHAQIN
TÂDJ MAHÂL BALI GYALAM

Osiągnięcia

2018

1. Lubin Wystawa Miedzynarodowa sędzia Leszek Salamon 20.01.18 ocena dosknała, lokata V, klasa młodzieży

2. Bydgoszcz Wystawa Międzynarodowa 04.02.18 sędzia Carmen Navarro Guisado (ES), ocena bardzo dobra, lokata III, klasa młodzieży

3. Zielona Góra 04.03.18 Wystawa Międzynarodowa sędzia Alenka Pokorn (SI), ocena bardzo dobra, lokata IV, klasa młodzieży

4. Świebodzice 24.04.18 Wystawa Krajowa sędzia Grzegorz Weron, ocena bardzo dobra, lokata I, klasa młodzieży

5. Opole Wystawa Międzynarodowa 29.04.18 sędzia Tamas Jakkel (HU), ocena bardzo dobra, lokata II, klasa młodzieży

6. Leszno Wystawa Międzynarodowa 03.06.18 sędzia Andrzej Kaźmierski, ocena doskonała, lokata II, klasa młodzieży

7. Jelenia Góra Wystawa Krajowa 24.06.18 sędzia Iuza Beradze (CZ) ocena doskonała, lokata III, klasa pośrednia

8. Gorzów Wielkopolski Wystawa Międzynarodowa 14-15.07.18 sędzia Friedrich Peter (DE), ocena doskonała, lokata II, klasa pośrednia

9. Wrocław Wystawa Międzynarodowa 29.09.18 sędzia Dorota Witkowska, cena dosknała, CWC, lokata I, klasa pośrednia

10. Jelenia Góra 07.10.18 Wystawa Krajowa sędzia Tomasz Wolańczyk, klasa pośrednia, ocena doskanała miejsce I

11. Świebodzice Wystawa Krajowa 01.12.18 sędzia Anna Rożniatowska klasa pośrednia, ocena bardzo dobra, miejsce II

Coursingi 2018

1. Rybnica Coursing Krajowy 08.07.18 III miejsce na 8 psów, punktów 324

2. Swornegacie Mistrzostwa Polski 25.08.18 miejsce VI na 9 psów, punktów 519

2019 rok

1. Świebodzice Wystawa Krajowa 14.04.2019 klasa otwarta, sędzia Hanna Woźna-Gil, ocena doskonała, lokata I, CWC

2. Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich Uzarzewo 01.06 2019 klasa otwarta sędzia Tomasz Kuszyk PL ocena bardzo dobra lokata I

3. Międzynarodowa Wystawa Wrocław 28-29.09 2019 klasa 0twarta sędzia Tadeusz Chwalny ocena doskonała (excelent) lokata II

4. Krajowa Wystawa Świebodzice 30.11-01.12. 2019 sędzia Dusan Paunovic RS ocena doskonała lokata II

Osiągnięcia

CHAMPION POLSKI

2018

1.Lubin Wystawa Międzynardowa sędzia Leszek Salamon 20.01.2018 ocena doskonała, lokata IV, klasa młodzieży

2. Bydgoszcz Wystawa Międzynarodowa 04.02.18 sędzia Carmen Navarro Guisado (ES), ocena bardzo dobra, lokata II, klasa młodzieży

3. Zielona Góra 04.03.18 Wystawa Międzynarodowa sędzia Alenka Pokorn (SI), ocena doskonała, lokata II, klasa młdzieży

4. Świebodzice Wystawa Krajowa 24.03.18 sędzia Grzegorz Weron, ocena doskonała, CWC, lokata I, klasa otwarta

5. Opole 29.04.18 Wystawa Międzynarodowa sędzia Tamas Jakkel (HU), ocena bardzo dobra, lokata II, klasa otwarta

6. Leszno 03.06.18 Wystawa Międzynardowa sędzia Andrzej Kaźmierski, ocena doskonała, CWC, lokata I, klasa otwarta

7. Uzarzewo 09.06.18 Wystawa Krajowa Psów Myśliwskich sędzia Maciej Lipiec, ocena doskonała, lokata I, CWC, klasa otwarta

8. Jelenia Góra 24.06.18 Wystawa Krajowa sędzia Iuza Beradze (CZ), ocena doskonała, CWC, lokata I, klasa otwarta

9. Wrocław 29.09.18 Wystawa Międzynarodwa sędzia Dorota Witkowska ocena, doskonała, lokata III, klasa otwarta

10. Jelenia Góra Karkonoska Wystawa Psów Rasowych (Wystawa Krajowa) 07.10.18 sędzia Tomasz Wolańczyk, klasa otwarta, ocena doskonała, miejsce II

11. Świebodzice Wystawa Krajowa 01.12.18 Sędzia Anna Rożniatowska klasa otwarta, ocena doskonała, CWC, miejsce I

Coursingi 2018

1. Rybnica Coursing Krajowy 08.07.18 miejsce II na 8 psów, res. CCWC, punktów 325

2. Swornegacie Mistrzostwa Polski 25.08.18 miejsce III na 9 psów, punktów 525

2019 rok

1. Lubin VI Międzynarodowa Wystawa Psów 18-20. 01. 2019 sędzia Tadeusz Chwalny, ocena doskonała, lokata I, CWC/CAC

2. Świebodzice Wystawa Krajowa 14.04.2019 klasa championów. sędzia Hanna Woźna-Gil, ocena doskonała, lokata II

3. Międzynarodowa Leszno Prestige 25-26 05 2019 klasa championów sędzia Ludovica Salamon ocena doskonała (excelent) brak lokaty wpisanej w karcie oceny.

4. Międzynarodowa Wystawa Wrocław 28-29 09 2019 sędzia Tadeusz Chwalny klasa championów CWC Res CACIB lokata I ocena doskonała (excelent)

5. Krajowa Wystawa Świebodzice 30.11-1.12 2019 sędzia Dusan Paunovic RS klasa championów ocena doskonała (excelent) lokata I CWC

Rok 2020

1. Międzynarodowa Wystawa Lubin 18-19.01 2020 klasa championów sędzia Iuza Beradze CZ ocena doskonała (excelent) lokata IV

2. Międzynarodowa Wystawa Leszno Prestige 26-27. 09 2020 sędzia Tomasz Kuszyk PL ocena doskonała (excelent) lokata II klasa championów

rok 2021

1. Międzynarodowa Wystawa Prestige Leszno 29-30. 05 2021sędzia Adam Ostrowski PL klasa championów ocena bardzo dobra lokata II

2. Międzynarodowa Wystawa Bydgoszcz 17-18.07 2021 sędzia Krystyna Szulc PL ocena doskonała lokata III

3. Klubowa Chartów Świebodzice 04.09.2021 klasa championów sędzia Anette Edlander SE ocena doskonała (excelent) lokata III

Rok 2022

1. Międzynarodowa Wystawa Leszno Prestige klasa championów sędzia Vlastislav Vojtek ocena doskonała (excelent) CWC Res. CACIB.

2. Międzynarodowa Wystawa w Bydgoszczy 9-10.07.22 Klasa championów sędzia Piotr Król (PL) ocena doskonała lokata I, CWC, CACIB, BOS (Zwycięzca Płci Przeciwnej) Best Dog (Najlepszy Dorosły Pies)

3. Moszna 29-30 07 22  Międzynarodowa wystawa psów sędzia Peter Friedrich DE ocena doskonała lokata III klasa championów

4. Międzynarodowa Wystawa Pów Rybnik Kamień 27-28 08 22 sędzia Hanna Woźna-Gil oceana doskonała lokata IV klasa championów

5. Poznań 06 11 22 Wystawa Międzynarodowa sędzia Bitte Dagmar Ahrens (IT) ocena doskonała lokata III klasa championów

2023

1. Lubin Międzynarodowa Wystawa 21-22 01 23 sędzia Elżbieteta Augustyniak ocena doskonała lokata I CWC Res CACIB klasa championów

2. Bydgoszcz 29-30 04 23 Międzynarodowa Wystawa Psów sędzia Brit Schone Brodwall (NO) ocena doskonała lokata III klasa championów

3. Moszna Wystawa Międzynarodowa 28-30 07 23 Klasa championów sędzia Adam Ostrowski ocena bardzo dobra lokata II

4. Wrocław Międzynarodowa Wystawa 24 09 23 klasa championów sędzia Jan Ryk ocena doskonała lokata II Res CACIB

5. Poznań Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych 04.11.23 klasa championów sędzia Arne Foss NO ocena doskonała lokata IV

6. Poznań Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych 05.11.23 klasa championów sędzia Paulo Coelho ocena bardzo dobra lokata IV

2024

1.LUBIN (O/Legnica), 27-28.01.2024 Międzynarodowa Wystawa Psów ocena doskonała lokata II klasa championów sędzia Giancarlo Sambucco (IT)

2. BYDGOSZCZ, 17-18.02.2024 Międzynarodowa Wystawa klasa championów lokata II ocena doskonała sędzia Cristian Vantu (RO)

3. OPOLE - Moszna, 20-21.04.2024 Międzynarodowa Wystawa Psów klasa Championów lokata I sędzia Vlastislav Vojtek (SK)

4. Gorzów Wielkopolski Międzynarodowa Wystawa Psów 13-14 07 2024 klasa championów lokata I Res CACIB sędzia Tadeusz Chwalny (PL)

Razzag Al Dżeseret

urodzony 14.12.2016 Puszczykowo

Ra Al Dżeseret Saluki

Pedigree

RAZZAG AL DŻESERET GHUNYA-RAIJA AL FIRDOUS BAIJAN-LATIF FIRDOUS ARAB BAHARI'S SHAAHIN TAALI'
USAYMA-GHADA AL FIRDOUS
BADRA KISMETH AL FIRDOUS BRAHMANI SAWAHIN
SULEIKA-ELISHABA
DIOSKURY RAM RAMMAH KHAIREDDIN WATAN IMRAN AD'ASTRA IBN RAMMAH
YASHARS ANIIARA EL KHAIREDDIN
DIOSKURY NET NAREEN KHALILS DAHABI DAHAQIN
TÂDJ MAHÂL BALI GYALAM

Osiągnięcia

CHAMPION POLSKI

2018

1. Lubin Wystawa Międzynarodowa 20.01.18 sędzia Leszek Salamon, ocena doskonała, lokata II klasa młodzieży

2. Bydgoszcz Wystawa Międzynarodowa 04.02.18 sędzia Carmen Navarro Guisado (ES), ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młdzieży, klasa młodzieży

3. Zielona Góra Wystawa Międzynarodowa 04.03.18 sędzia Alenka Pkorn (SI), ocena doskonała, lokata I, Najlepszy Junior, Zwycięzca Młdzieży, klasa młodzieży

4. Świebodzice Wystawa Krajowa 24.03.18 sędzia Grzegorz Weron, ocena doskonała, lokata I, CWC,  Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best f Opposite Sex) i Najlepszy Dorosły Pies (Best Dog), klasa pośrednia

5. Opole Wystawa Międzynarodowa 29.04.18 sędzia Tamas Jakkel (HU), ocena doskonała, lokata III, klasa pośrednia

6.Leszno Wystawa Międzynarodowa 03.06.18 sędzia Andrzej Kaźmierski, ocena doskonała, CWC, lokata I, klasa pośrednia

7. Uzarzewo Wystawa Krajowa Psów Mysliwskich 09.06.18 sędzia Maciej Lipiec, ocena doskonała, lokata II klasa pośrednia

8. Gorzów Wielkopolski Wystawa Międzynarodowa 14-15.07.18 sędzia Friedrich Peter (DE), ocena doskonała, lokata II klasa otwarta

9. Wrocław Wystawa Międzynarodowa 29.09.18 sędzia Dorota Witkowska, ocena doskonała, lokata II, klasa otwarta

10. Jelenia Góra Karkonoska Wystawa Pów Rasowych (Wystawa Krajowa) sędzia Tomasz Wolańczyk klasa twarta, ocena dosknała, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies (Best Dog), Zwycięzca Płci Przeciwnej (Best of Opposite Sex)

Coursingi 2018

1. Rybnica Coursing Krajowy 08.07.18 miejsce IV na 8 psów, punktów 318

2. Swornegacie Mistrzostwa Polski 25.08.18 miejsce VIII na 9 psów, punktów 500 (punkty odjęte za falstart)

Rok 2019

1. Lubin 18-20. 01. 2019 VI Międzynarodowa Wystawa Psów, Sędzia Tadeusz Chwalny, ocena doskonała, lokata II, Res.CACIB

2. Leszno Prestige Międzynarodowa Wystawa 25-26.05. 2019 sędzia Lodovica Salamon IT ocena doskonała (excelent) CWC lokata I

3. Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich Uzarzewo 01.06.2019 sędzia Tadeusz Kuszyk ocena doskonała (excelent) CWC, Best Dog, Best of Opposite Sex.

Rok 2020

1. Lubin Wystawa Międzynarodowa 18-19.01.2020 klasa championów sędzia Iza Beradze CZ ocena doskonała (excelent) lokata III

2. Leszno Prestige Międzynarodowa Wystawa 26-27.09. 2020 klasa championów sędzia Tomasz Kuszyk PL ocena doskonała (excelent) lokata I CWC

rok 2021

1. Międzynarodowa Wystawa Leszno Prestige 29-30 05. 2021 sędzia Adam Ostrowski PL lokata III ocena Bardzo dobra.

2. Międzynarodowa Wystawa Bydgoszcz 17-18 07 2021  sędzia Krystyna Szulc PL ocena doskonała (excelent) lokata II

3. Międzynarodowa Wystawa Moszna 30.07-01.08 2021 sędzia Vlastislav Vojtek SK ocena doskonała (excelent), CWC, CACIB

4. Międzynarodowa Wystawa Rybnik Kamień 28-29.08 2021 sędzia Leszek Siejkowski klasa championów ocena doskonała (excelent) lokata I CWC res. CACIB

5. Poznań Międzynarodowa Wystawa 14.11. 2021 sędzia Tadeusz Chwalny ocena doskonała lokata III. klasa championów

Rok 2022

1. Międzynarodowa Wystawa Babimost sędzia Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska klasa championów ocena doskonała (excelent) lokata II klasa championów

2. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Gorzów Wielkopolski 16-17.07.22 klasa championów sędzia Vladimir Piskay (SK)  lokata II Res CACIB. klasa championów

3. Rybnik Kamień Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych 27-28 08 22 sędzia Hanna Woźna-Gil ocena doskonała lokata III klasa championów

4. Wrocław Międzynarodowa Wystawa 24-25 09 22 sędzia Gerard Jipping NL ocena doskonała CWC lokata I klasa championów

5. Poznań 05 11 22 Międzynarodowa Wystawa Psów sędzia Saija Luutijajnen (FI) ocena doskonała lokata I Res. CACIB klasa championów

2023

1. Bydgoszcz Międzynarodowa Wystawa 29-30 04 23 sędzia Brit Schone Brotwall (NO) ocena doskonała lokata III klasa championów

2. Babimost 6-7 05 23 Wystawa Międzynarodowa sędzia Elżbieta Augustyniak ocena doskonała lokata II klasa championów

3. Szczecin 24-25 06 23 Międzynarodowa Wystawa sędzia Tomasz Sławik ocena doskonała lokata II klasa championów

4. Poznań Swadzim Swiatowy Puchar Chartów klasa championów sędzia Espen Engh (NO) ocena bardzo dobra  bez lokaty

5. Wrocław Międzynarodowa Wystawa Psów 24 09 23 klasa championów sędzia Jan Ryk ocena doskonała lokata I CWC CACIB 

2024

 

Becket Amir al Bahr RAHMAN

 urodzony 05.10.2023 Białołęka

Ra Al Dżeseret Saluki

Blight BASHIR Amir al Bahr

urodzony 05.10.2023 Białołęka

Rahim Al Dżeseret Saluki

Pedigree

Beckett

Amir al Bahr

Rahim Al Dżeseret Dioskury Ram Rammah Khaireddin Watan
Dioskury Net Narin
Ghunya-Raija Al Firdous Bajan-Latif Al Firdous
Badra Kismeth Al Firdous
Kaftan's Guapparia Kamsin J.A.Y JP Love With Annigia
Arabel Dei Reali Di Spagna
Dioskury Masala Tea Dahaqin Asiq Ajaban
Dioskury Net Narin

Pedigree

Blight Bahir

Amir al Bahr

Rahim Al Dżeseret DioskuryRam Rammah Khaireddin Watan
Dioskury Net Narin
Ghunya-Raija Al Firdoue Bajan-Latif Al Firdous
Badra Kismeth Al Firdous
Kaftan's Guapparia Kasin J.A.Y. JP Love whit Annigia
Arabel Dei Reali Di Spagna
Dioskury Masala Tea Dahaqin Asq Ajaban
Dioskury Net Narin

Osiągnięcia

2024

1 Gorzów Wielkopolski 13-14 07 2024 Międzynarodowa Wystawa Psów klasa Junior lokata I ocena doskonała sędzia Tadeusz Chwalny (PL)

Osiągnięcia

2024