Nowości

Urodziny piesków

Wczoraj była u nas Kasia z pieskami na spotkaniu urodzinowym, już dwa lata stuknęło naszym saluczkom. Zdjęcie Rezy zrobiła Kasia komórką, więc nie jest ono jakieś ekstra, ale tylko ono jest.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Życzymy Wszystkim Charciarzom przyjeżdżającym do Radzewic lub odwiedzającym naszą stronkę wesołych Świąt i Pomyślności w Nowym Roku.

Coursing w Rybnicy 08 07 2018

Nasze charty plus Radża i Reza były na coursingu w Rybnicy. Niestety Radża w pierwszym biegu zgubił wabik i przez to trafił na koniec klasyfikacji. Serdecznie dziękuję za piękne zdjęcia Aleksandrze Walas www.aleksandrawalas.com. Nasze pieski Rahim, Ra i Razzag zajęły II, III i IV miejsca na 8 saluków. Więcej zdjęć w zakładkach "nasze saluki", albo "zdjęcia".

Radża al Dżeseret ostatni w klasyfikacji
Radża al Dżeseret

Wizyta blogerki modowej Juliette w listopadzie

Dopiero teraz czyli 06.01.2018 dostałem fotki z wizyty Juliette pod koniec października 2017 wobec tego  w nawiązaniu do newsa z 27 listopada ubiegłego roku (fotki sauk w nowych ubrankach) dodaję fotki z tej sesji. Adres jej stronki to https://juliettecapuleti.com/ a fotki wykonała Julia Kołaczyńska z Puszczykowa, stronka z jej zdjęciami ma adres http://julafoto.blogspot.com/. Fotki były robione w Bukowym Lesie na Morenie, który stanowi jeden z rezerwatów Wielkopolskiego Parku Narodowego, a pogoda tego dnia w miarę dopisała i zdjęcia wyszły bardzo ładne.  Raz jeszcze dziękuję obu miłym dziewczynom za fajną wizytę.

Wizyta w Puszczykowie Agaty Juszczyk z Rahmą z okazji pierwszych urodzin piesków

W związku z urodzinami piesków odwiedziła nas w Puszczykowie Agata Juszczyk z Rahmą. Nasz Gharibcio zakochał się w Rahmusi z pełną wzajemnością. Pieski były na kilku spacerach po lasach Wielkopolskiego Parku Narodowego i Puszczykowa.

Ghunya, Gharib, Rahma, Rahim, Ra, Razzag w bukowym lesie w Puszczykowie
Gharib i Rahma
Rahma al Dżeseret
Gharib i Rahma
Gharib i Rahma i reszta piesków

Pieski w nowych ubrankach

Właśnie dostaliśmy od Pani Ewy Maćkowiak sliczne ubranka dla saluków. Fotki piesków w ubrankach wykonał Marcin Mądry z Racotu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ubranek, są nieprzemakalne dla długowłosych i ocieplane oraz nieprzemakalne dla krótkowłosych. Mają bardzo fajny kołnierz będący równocześnie kapturem przeciwdeszczowym.

Polecamy sklep internetowy dla saluków i chartów:http://www.windhund-shop.de/HUNDEBEKLEIDUNG/Regenmaentel/Hunderegenmante...

W listopadzie była u nas na sesji zdjęciowej poznańska blogerka modowa Juliette https://juliettecapuleti.com/ fotki z jej sesji zdjęciowej z chartami powinny być już na jej stronce. Fotki wykonała wtedy Julia Kołaczyńska z Puszczykowa. Sesja miała miejsce w Bukowym Lesie na Morenie, który jest jednym z najładniejszych miejsc na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego, jej stronka ma adres http://julafoto.blogspot.com/. Ostatnia fotka chartów na tle pięknych jesiennych liści bukowych jest jej autorstwa. Bardzo dziękuję.