News

Urodziny piesków

Wczoraj była u nas Kasia z pieskami na spotkaniu urodzinowym, już dwa lata stuknęło naszym saluczkom. Zdjęcie Rezy zrobiła Kasia komórką, więc nie jest ono jakieś ekstra, ale tylko ono jest.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Życzymy Wszystkim Charciarzom przyjeżdżającym do Radzewic lub odwiedzającym naszą stronkę wesołych Świąt i Pomyślności w Nowym Roku.

Coursing w Rybnicy 08 07 2018

Nasze charty plus Radża i Reza były na coursingu w Rybnicy. Niestety Radża w pierwszym biegu zgubił wabik i przez to trafił na koniec klasyfikacji. Serdecznie dziękuję za piękne zdjęcia Aleksandrze Walas www.aleksandrawalas.com. Nasze pieski Rahim, Ra i Razzag zajęły II, III i IV miejsca na 8 saluków. Więcej zdjęć w zakładkach "nasze saluki", albo "zdjęcia".

Radża al Dżeseret ostatni w klasyfikacji
Radża al Dżeseret

treningi w roku 2018

Dotychczas odbyły się dwa otwarte treningi w Radzewicach (info w newsach). Następny planowany jesty na połowę sierpnia, kiedy temperatury nieco się obniża. Jeśli ktoś jest zainteresowany puszczeniem charta na prywatnym "małym" treningu proszę o telefon, dla moich psów robię treningi w tygodniu wieczorami więc zainteresowanych proszę o telefon na numer 602 805 672 pozdrawiam Piotr Wojnowski

Wizyta blogerki modowej Juliette w listopadzie

Dopiero teraz czyli 06.01.2018 dostałem fotki z wizyty Juliette pod koniec października 2017 wobec tego  w nawiązaniu do newsa z 27 listopada ubiegłego roku (fotki sauk w nowych ubrankach) dodaję fotki z tej sesji. Adres jej stronki to https://juliettecapuleti.com/ a fotki wykonała Julia Kołaczyńska z Puszczykowa, stronka z jej zdjęciami ma adres http://julafoto.blogspot.com/. Fotki były robione w Bukowym Lesie na Morenie, który stanowi jeden z rezerwatów Wielkopolskiego Parku Narodowego, a pogoda tego dnia w miarę dopisała i zdjęcia wyszły bardzo ładne.  Raz jeszcze dziękuję obu miłym dziewczynom za fajną wizytę.

Wizyta w Puszczykowie Agaty Juszczyk z Rahmą z okazji pierwszych urodzin piesków

W związku z urodzinami piesków odwiedziła nas w Puszczykowie Agata Juszczyk z Rahmą. Nasz Gharibcio zakochał się w Rahmusi z pełną wzajemnością. Pieski były na spacerach po Wielkopolskim Parku Narodowym i Puszczykowie.

Ghunya, Gharib, Rahma, Rahim, Ra, Razzag w bukowym lesie w Puszczykowie
Gharib i Rahma
Rahma al Dżeseret
Gharib i Rahma
Gharib i Rahma i reszta piesków

Treanings of sighthounds at Rogalin

Our kennel owns an engine for coursing, so we organize trainings - not only for our salukis but also for all sighthounds owners who want make run their dogs. It is pleasure for the owners too: the trainings are organized in famous and very beatiful place Estate Rogalin known from very old oaks, big park and meadows, situated not far from Poznań. If you are interested in, please click "Coursing" in Polish or contact us.

Piotr Wojnowski